kdo-jsme

Kdo jsme?

Jsme společnost, která se skládá z odborníků jejichž znalosti pokrývají veškerá témata finančního trhu od investování, financování, pojištění až po zajištění prodeje či pronájmu nemovitostí.

Jsme společností, která se stará o pomoc jak fyzickým tak právnickým osobám. V našich službách jsou zahrnuty i péče o stávající smlouvy či likvidace pojistných událostí.

Ve Vyřešme.cz máme taktéž pro Vás vlastní právnickou kancelář a účetní poradenství. Spojení těchto odborníků má pro Vás jedinečnou výhodou, kdy se o Vás jako našeho klienta stará jeden tým a vše máte řešeno pod jednou střechou.

Co u nás získáte

kdo-jsme-icon

Profesionální poradenství

Jsme přesvědčeni, že poradenství je o dlouhodobém plnění zadaných cílů klientem. S klientem vždy vyhodnocujeme spokojenost a plnění cílů. S námi získáte zodpovědného a vždy připraveného rádce.

kdo-jsme-icon

Tým odborníků

Pro každý obor máme profesionála s dlouholetou zkušeností v daném oboru a poskytne proto vždy maximálně efektivní radu či službu. Náš tým čítá přes 50 profesionálů a je pravidelně vzděláván.

kdo-jsme-icon

Následnou péči

Jsme zavázáni naše služby vykonávat profesionálně a s maximální péčí. V dnešní době jsme si vědomi, jak těžké je na trhu najít spolehlivého parťáka, který není motivován jednorázovou odměnou.